Očekávám: Říjen | Filmy a TV

1. října 2014 v 19:31 | Dave |  Očekávám
Měsíční anticipační (to slovo existuje) články nebudou jen knižního charakateru - i filmy mají na blogu své místo. Podívejme se, na co se v říjnu těším do kina.
ZMIZELÁ

Drama / Thriller / Mysteriózní

Režie: David Fincher
Scénář: Gillian Flynn
145 minut, USA

Tentokrát je to sice jediný film, který očekávám, ale že se na něj sakra těším! Knížka se mi vcelku líbila, scénář od Gillian Flynnové podle mě nemůže zklamat (a podle kritiků také nezklame), navíc má tohle všechno v rukou žánrový machr David Fincher, jehož thrillery jsou kultovní. O víkendu nejspíš vyrazím, tak se tu možná objeví i recenze.


Amy se ztratila v den pátého výročí svatby s Nickem. Vše naznačuje, že nezmizela dobrovolně. Zoufalý manžel organizuje rozsáhlé pátrací akce a snaží se dělat vše možné pro to, aby se jeho žena našla. Pokud možno živá. Paralelně s tím probíhá policejní vyšetřování, které kromě Amy hledá i člověka, jenž má její zmizení na svědomí. Všechny stopy, nalezené důkazy a svědectví Amyiných blízkých ale ukazují právě na Nicka. Kdo to vlastně je? Trpící oběť zločinu, nebo cynická zrůda, která vodí policii i veřejnost za nos, aby ze sebe sňala podezření? Kdo má pravdu? Jak ji poznat? A co se vlastně stalo s Amy? Na znepokojivé otázky se vrší další a odpovědi zoufale chybějí. Trpí tím především Nick, který se z miláčka médií proměnil ve veřejného nepřítele číslo jedna. Dobře ví, že když se Amy nebo strůjce jejího únosu nenajdou, ponese si cejch až do konce života, který možná stráví za mřížemi. Pokud ovšem nemá Amy skutečně na svědomí. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama